Zatrudnimy Przedstawiciela handlowego na terenie Dolnego Śląska  do sprzedaży urządzeń mechanicznych i nowych technologi  dotyczących obróbki drewna

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż maszyn znajdujących się w ofercie firmy
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (Prowizja)
  • możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie

Nasze oczekiwania:

  •  znajomość j. włoskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • nastawienie na realizację celów
  • otwartość na nowe wyzwania
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku lokalnego.
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Tel – 601741274

Mail – biuro@szeptuch.com.pl